Інструкція для автора

Оплата публікації:

Згідно до наказу ХНАДУ № 54 від 16 квітня 2009 р. збірник наукових праць «Автомобільний транспорт» є некомерційним науковим виданням, що вільно розповсюджується. Автори компенсують тільки витрати на публікацію статті.

Загальна вартість виконання робіт видавництва: верстання, редагування, правки, коректури, роздрукування і розміщення статті у збірнику складає:

  - для авторів - співробітників ХНАДУ 15,0 грн. з ПДВ за 1 стор. формату А4, причому автор фінансує лише 2 сторінки, решту сторінок фінансує університет;

 - витрати на публікацію статті, що написана студентом одноосібно, повністю компенсуються за рахунок коштів університету;

  - стаття, що написана спільно співробітником(ами) ХНАДУ і особою(ами), що не працює(ють) в ХНАДУ: 16,81 грн. з ПДВ за 1 стор. формату А4;

  - для решти авторів: 16,81 грн. з ПДВ за 1 стор. формату А4.

В якості авторського гонорару за друкування статті у збірнику автор(и) отримують один екземпляр незалежно від кількості авторів.

   Автори матеріалів, що публікуються у журналі допускають використання контента відповідно до ліцензії Creative Commons CC-BY «Attribution» («Атрибуція»). Ця ліцензія дозволяє іншим поширювати, редагувати, поправляти й брати за основу добуток авторів, навіть комерційно, доти, поки вони вказують ваше авторство. Ліцензія рекомендована для максимального поширення й використання ліцензованих матеріалів. Докладно про ліцензії Creative Commons CC-BY дивитеся тут http://creativecommons.ru/.

   Декларація Open Access журналу. Редакція видання дотримується політики «відкритого доступу» до матеріалів, що публікуються. Під «відкритим доступом» відповідно до Будапештської ініціативи «Відкритий доступ» редакція має на увазі вільний доступ до матеріалів, що публікуються у журналі через публічний Інтернет і право кожного користувача читати, завантажувати, копіювати, поширювати, роздруковувати, шукати або робити посилання на повнотекстові статті, проводити пошук роботами-індексаторами, уводити їх як дані в програмне забезпечення або використати для інших законних цілей при відсутності фінансових, правових і технічних перешкод, за винятком тих, які регулюють доступ до власне Інтернету.

    Єдиним обмеженням на відтворення й поширення та єдину умову копірайта в цій області повинне бути право автора контролювати цілісність своєї роботи й обов'язкові посилання на його ім'я при використанні роботи й її цитуванні. Докладно про Будапештську ініціативу «Відкритий доступ» дивитеся тут http://www.budapestopenaccessinitiative.org/boai-10-translations/russian.

  У відкритому доступі розміщаються повні тексти статей з журналу «Автомобільний транспорт» (їхні складові частини або метадані) в Інтернеті на сайті видання (http://at.khadi.kharkov.ua), Наукової електронної бібліотеки eLIBRARY.RU, у системах цитування (базах даних): ISSN, Російський індекс наукового цитування, DOAJ, Index Copernicus  й ін.

   У кожній науковій статті в авторів обов'язково вказуються: місце роботи (університет (інститут), підприємство й інші організації, місто, країна), посада, вчений ступінь, учене звання, повна поштова адреса й електронна адреса, що забезпечує можливість безпосередньо спілкуватися вченим і фахівцям з різних країн з авторами.

     Автори статей зберігають за собою право без узгодження з редколегією та засновниками

1.Використовувати матеріали статті повністю або частково з освітньою метою.

2.Використовувати матеріали статті повністю або частково для написання власних дисертацій.

3.Використовувати матеріали статті для підготовки тез, доповідей конференцій, а також усних презентацій.

4.Розміщати електронні копії статті (у тому числі кінцеву електронну версію, заван-тажену з офіційного web-сайту журналу) на:

   a.персональних web-ресурсах усіх авторів (web-сайти, web-сторінки, блоги, тощо);

  b.web-ресурсах установ, де працюють автори (включно з електронними інституційними репозитаріями);

    c.некомерційних web-ресурсах відкритого доступу (наприклад, arXiv.org). 

 В усіх випадках наявність бібліографічного посилання на статтю або гіперпосилання на її електронну копію на офіційному web-сайті журналу є обов’язковою.

 

Адреса редакции:

Харківській національний автомобільно-дорожній університет, вул. Петровського, 25, м. Харків, 61002, Україна.

Тел.:      (380-57) 707-37-99

E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.