СИСТЕМА КЕРУВАННЯ КОНВЕРСІЙНОГО ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ
DOI:
https://doi.org/10.30977/AT.2219-8342.2016.38.0.149Ключові слова:
вентильний електродвигун, конверсія автомобіля, електропривід, система старт–стоп, гібридний автомобільАнотація
Запропоновано систему керування конверсійного гібридного автомобіля, що включає систему старт–стоп для ДВЗ, що працює як у гібридному режимі, так і в режимі звичайного автомобіля. Наведено та проаналізовано схемотехнічні рішення основних блоків запропонованої системи
Посилання
Bazhy`nov O.V., Dvadnenko V.Ya., Xakim M. Konversiya legkovogo avtomobilya v gibry`dny`j. [Conversion of the car into a hybrid. Kharkiv, KhNAHU Publ., 2014. 200 p.
Bazhy`nov O.V., Smy`rnov O.P., Syerikov S.A., Dvadnenko V.Ya. Sy`nergety`chny`j avtomobil`. Teoriya i prakty`ka. [Synergistic car. Theory and practice]. Kharkiv, KhNAHU Publ., 2011. 236 p.
Bazhy`nov A.V., Dvadnenko V.Ya., Sery`kov S.A. Ekspery`mental`noe y`ssledovany`e benzy`novogo avtomoby`lya konverty`rovannogo v gy`bry`dnyj. [Experimental study of the petrol vehicle converted into a hybrid]. Vestnik KhNAHU. 2014, Vol. 67. pp. 63–68.
Egorov V. Kak rabotaet systema start–stop – funkcyya, ustrojstvo, vydy realyzacyy.[How does the system start-stop - function device types implementing]. Avialable at:http: icarbio.ru/articles system-startstop.html.
Еlektronnyj resurs: http: vwts.ru/electro/start-stop_2009_rus.pdf. [Electronic resource: http: vwts.ru/electro/start-stop_2009_rus.pdf].
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.





